Proč být partnerem My.Sale

Sleva a likvidace nejsou pro My.Sale cestou

Plošná sleva 10% na veškerý sortiment neurazí, ale upřímně to není motivátor ke změně nákupních návyků zákazníka. Tuto slevu nabízí v rámci věrnostních programů většina obchodníků. 50% plošná sleva je z pohledu zákazníka skvělá příležitost nakoupit, ale je možné, že příště už tuhle prodejnu najde zavřenou. Pak jsou tu obchody, které mají postavený marketing na slově “likvidace” a dlouhodobě fungují oblepené cedulemi “sleva až 99% na všechno”. O jejich důveryhodnosti se dá s úspěchem pochybovat.Jak zaujmout My.Sale zákazníka?

Cílem My.Sale projektu je oddělit zrno od plev, ukázat, že správně zacílená a chytrá akční nabídka v pravou chvíli je pro obchodníka lepším řešením než dlouhodobé slevy.

Neustálá zpětná vazba od uživatelů nám nahlas říká, jak pracovat s partnery a jejich akcemi. Ano, i naše chování se může do budoucna měnit právě podle toho, jak se bude vyvíjet trh a potřeby My.Sale uživatelů. Tohle propojení zákazníka s obchodníkem je síla.


Pár příkladů z praxe…


Pekař

Peču poctivě každý den čerstvé rohlíky, bagety, koláče, chleba… Sortiment je poměrně široký a není snadné trefit se do počtu zákazníků. Někdy bych prodal víc, jindy mi před zavíračkou zbývá v regálech docela dost zboží. Možná jsem přišel o pár zákazníků, kteří příště sleví z kvality a nakoupí v supermarketu, kde rohlík ani chleba nikdy nechybí, nebo jsem v druhém případě přišel o peníze, když jsem přebytek pomlel do strouhanky nebo odvezl zvířátkům do ZOO.

S My.Sale si snadno nastavím akci na slevu 50% přesně na konkrétní zboží, a to od 17 do 18 hodin. S obrázkem svého koláče, své prodejny s logem nebo třeba své usměvavé prodavačky.

O akci se okamžitě dozví každý My.Sale uživatel, který se zajímá o jídlo a pití a je poblíž.Restauratér

Vaříme z čerstvých surovin, jídlo si hosté pochvalují. Restaurace však není na exponovaném místě a nové zákazníky získáváme obtížně. Ve špičkách – obědy a večeře – je restaurace poměrně plná, ale jinak nemáme co dělat.

S My.Sale si snadno nastavím denně se opakující akci od 14 do 17 hodin na naše skvělé domácí tiramisu se slevou 50% (přičemž káva je za plnou cenu). Na obrázku je právě servis tiramisu, prezentuje jej naše příjemná servírka Věrka. Jde o to být svůj, nabídnout, zaujmout.

Akce – sleva na tiramisu – platí v době, kdy chci obsadit stoly, nikoliv v době, kdy máme plno. Provizi platím až po zaplacení. Nic neriskuji.Sportovní potřeby

Můj obchod nabízí poměrně široký sortiment sportovního vybavení. Mám rád kontakt s lidmi, rád poradím a pomůžu vybrat. Spousta zákazníků toho využívá, vyberou, ale nakoupí kvůli ceně ve velkém sportu v nákupním centru nebo na e-shopu. Cenou s takovými bojovat neumím.

Cashback motivuje My.Sale uživatele k nákupu u My.Sale partnera. Čím víc sám uživatel utratí u My.Sale partnera, tím vyšší procento z veškerých nákupů své skupiny dostane na svůj účet. Více o cashbacku a motivaci uživatelů zde.

Jakákoliv moje My.Sale akce má smysl, upozorním na sebe, můj vlastní obrázek oslovuje zákazníka, který se zajímá o můj sortiment. Ať už nabídnu něco netypického, jako sortiment koulí na petanque, nebo slevu na jeden specifický model běžeckých bot.Neboj se být originální, zkoušej, je to bez rizika. Sleduj naše sociální sítě a inspiruj se.