Profituj z My.Sale

Objevuj nové obchodníky, profituj z akcí pro My.Sale uživatele a unikátního cashbacku.

Ne každý obchodník, restaurace, kavárna nebo lidový léčitel může věnovat vlastní propagaci tolik prostředků a času, aby oslovil všechny potenciální zákazníky. Je téměř jisté, že ve svém okolí míjíš zajímavé zboží nebo služby a je možné, že díky My.Sale je budeš objevovat.Nám se to již v mnoha případech povedlo.

Akce, kterými se My.Sale partner v aplikaci prezentuje, jsou jeho výkladní skříní. Cílem je upozornit uživatele na samotnou provozovnu a na nabízené zboží. Může se jednat o plošnou slevu na sortiment nebo konkrétní položku. Nechej se zlákat i inspirovat, nabídka je různorodá.

Miluju nakupování, a když nakupuju, utrácím peníze. Dovedeš si představit, že bys nakupováním peníze vydělával nebo by se Ti aspoň jejich část vracela zpět? Možné je obojí. My.Sale cashback je poctivou cestou jak toho dosáhnout.

Jedná se o unikátní model přerozdělení zisku ze zrealizovaných nákupů, na kterém se podílí jak partner, uživatel, tak i My.Sale služba. Pojďme si cashback vysvětlit podrobněji.


Jak náš cashback funguje?

Z každého nákupu, jak Tvého tak Tvých přátel, Ti My.Sale vrátí až 1% utracené částky na cashbackový účet. Jeho aktuální stav můžeš sledovat tady na webu nebo přímo v aplikaci (volba Můj My.Sale v menu aplikace). Tvůj cashback se načítá už od prvního nákupu a bude Ti vyplacen prostřednictvím platební karty.Přátelé a My.Tým

Aplikace Ti při registraci vygeneruje unikátní promo kód. Pokud Tvůj promo kód využije jiný uživatel, stane se součástí tvého My.Týmu, a Ty budeš profitovat i z jeho nákupů.Proč by měl někdo z přátel zadávat můj promo kód?

Zasláním svého kódu přátelům jim zároveň posíláš dárek, kredit v hodnotě 300 Kč, který se ihned po zadání připíše na jejich cashbackový účet. I Ty můžeš využít něčí kód a získat 300 Kč.Jaké jsou pravidla cashbacku?

Výši cashbacku sám/sama ovlivňuješ vlastní aktivitou v My.Sale . Při útratě do 500 Kč/měsíc je to 0,5%, nad 500 Kč/měsíc je to 1% z Tvé útraty i z útraty Tvého My.Týmu.Co tedy pro získání cashbacku udělat?

  1. Nakupuj prostřednictvím My.Sale.

  2. Rozšiřuj My.Sale aplikaci mezi své známé. Posílej svým známým pozvánky obsahující Tvůj promo kód přímo z aplikace a buduj My.Tým. Čím víc bude mít Tvůj My.Tým členů a čím víc nakoupí, tím víc Tobě My.Sale vrátí. Uživatele z Tvého My.Týmu to přitom nic stát nebude.


My.Sale platební karta

Peníze, které nashromáždíš na cashbackovém účtu získáš prostřednictvím My.Sale platební karty, kterou pošleme na Tvoji adresu v měsíci následujícím po dosažení finančního objemu cashbacku 2 000 Kč. Veškeré další odměny budeme následně odesílat na Tvoji My.Sale kartu jednou měsíčně.