Co je My.Sale?

My.Sale je služba, mobilní aplikace,

Jako uživatel v aplikaci vidím podle vzdálenosti seřazené akce jednotlivých My.Sale partnerů. Díky filtru v aplikaci si můžu vypnout kategorie, které mě nezajímají. Pokud mne zajímá jídlo a pití, vypnu si bydlení, dům a zahradu, které v tu chvíli ve své aplikaci neuvidím. Speciální notifikace se mi na telefonu objeví ve chvíli, kdy se přiblížím k prodejnímu místu, které mě zajímá a zrovna má akci.

Pokud mě akce zaujme a chci ji využít, navštívím provozovnu, vyberu si zboží, objednám si službu a jednoduše zmáčknu v aplikaci tlačítko "Chci slevu". Na telefonu se mi objeví obrazovka s QR kódem. Tento kód před placením ukážu obsluze, která jej přečte svým mobilním telefonem.

Sleva je mi odečtena přímo při placení a celková částka po uplatněné slevě se mi připočte k mé My.Sale útratě. Celková výše mé útraty stanovuje procentuální výši mého cashbacku.

Noví partneři přibývají každý den, takže dává smysl si občas aplikaci znovu projít. Můžu totiž kromě slevy objevit i obchod, službu, nebo restauraci, o které jsem dosud nevěděl.


mikroekonomika, životní styl…

Vydělej a dej vydělat, růst životní úrovně, spěch, stres. Onen konzum a společnost diktující standardy jsou neoddiskutovatelnou realitou. Kolik poctivých malých obchodníků, restaurací nebo kaváren každoročně prohrává svůj boj a mizí z trhu. Přitom to mnohdy nemusí být o kvalitě produktů či služeb. Nedostatečné prostředky nebo nešťastné cílení marketingu může stačit k tomu, že obchodník neprosperuje.

Naší misí je propojit zákazníka s obchodníkem, vytvořit mezi nimi vazby, dát možnost představit své výhody, ukázat trhu produkty a služby, o kterých možná ještě neví. Také ovšem přesvědčovat zákazníka, aby si jen kvůli ceně neodešel koupit doporučené, vyzkoušené a vybrané zboží do megamarketu nebo na internet. Ano, i to je ambicí My.Sale. Díky ojedinělému modelu zpětného bonusu, tzv. My.Sale cashbacku, totiž může znamenat nákup za vyšší cenu v důsledku výhodný obchod.

Jelikož ani uživatele ani partnera nestojí tento pokus o revitalizaci lokálního podnikání předem zhola nic, budeme velmi rádi za Tvoji zpětnou vazbu co by Tě mohlo od využívání služby My.Sale odradit.

Papírově funkční platforma

Při vývoji, který probíhá již několik let, se zabýváme nejrůznějšími otázkami a možnými problémy. Jednak v aplikaci samotné, ale i v obchodním modelu služby usilujeme o to, aby byla přehledná, funkční a snadno použitelná jak pro zákazníka, tak pro partnera a jeho personál. Aby vše fungovalo jak má, musí se kromě masového rozšíření mezi uživatele a obchodníky také odlaďovat ekonomika celého projektu, pracovat s uživateli a partnery, aplikovat dobré nápady z praxe. Být inovativní, pracovat s uživateli na úrovni sociální a hledat pro ně stále novou motivaci zapojovat se.

Nemáme patent na rozum a uvědomujeme si, že jsme si vybrali dlouhou cestu. Zapoj se, čekáme na zpětnou vazbu od všech zúčastněných, hodláme pracovat s Tvými zkušenostmi a nápady a posouvat celý systém k prospěchu komunity.

Sleduj My.Sale Instagram a Facebook, svoje připomínky a komentáře můžeš posílat i na info@mysale-app.com. Za Tvůj názor předem děkujeme, je pro nás důležitý.